Kontakt


Dzień dobry,
nazywam się Karolina i mam 21 lat. Blogi prowadzę od ponad 5 lat. Najpierw była to prosta strona opisująca moje życie z Sashą. Jednak w momencie, kiedy Su zamieszkała z moim bratem, a w moim domu pojawiła się Goya potrzebowałam czegoś nowego. Tak powstało Psowate. Blog jest uzupełnieniem mojej codzienności. Pisanie i publikowanie tekstów stało się dla mnie nierozłączną częścią życia. Przyzwyczajeniem i przyjemnością. Staram się, aby publikacje pojawiały się co tydzień lub dwa. Dzięki temu moi czytelnicy są na bieżąco informowani o zmianach zachodzących w naszym psowatym świecie. O naszych wzlotach i upadkach oraz wszystkich postępach. 


Jeśli uważasz, że nasz team jest godny zaufania, szukasz profesjonalnych testerów, którzy sprawdzą produkt pod względem jakości, wytrzymałości oraz wyglądu - napisz. Staram się, aby recenzje były rzetelne, profesjonalne, a także oprawione w wysokiej jakości zdjęcia oraz linki do stron firm.
Masz do nas pytanie odnośnie naszego psiego życia lub bloga? Chcesz nam coś doradzić? Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: goldheart2012@wp.pl
PODJĘLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z:


             
uc?export=download&id=0B0iNpkvKXY1BW uc?export=download&id=0B0iNpkvKXY1Bc uc?export=download&id=0B0iNpkvKXY1BT
Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz elementów graficznych jest zabronione, zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (z późniejszymi zmianami)..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz