BohaterkiPłeć

Rasa: mieszaniec
Umaszczenie: tricolor
Wysokość w kłębie: 34 cm.
Waga: 8,5 kg
Ur: 06.08.2014

Charakter:
Goya to mała suczka z genami teriera. Zaiste szalona, rozbrykana, rozszczekana, wesoła, a czasami nawet trochę głupkowata niczym piesek z ADHD. Lubi dominować, warczeć, gryźć, pokazywać ząbki. Ale kocha się też bawić, ćwiczyć, i biegać. Uwielbia być głaskana, przytulana, miziana - po prostu kochana. W naszym domu jest od 16.10.2014.

Trenujemy:
Obedience
- staram się dążyć do celu, codziennie trenuję z psem, eliminujemy błędy, dopracowujemy to w czym byłyśmy słabe. Może kiedyś będziemy na tyle gotowe i pewne, że wystartujemy w zawodach! 
Agility
- w wolnym czasie i przy maksimum energii. W pobliżu nie ma żadnych klubów, więc ćwiczymy jedynie na amatorskim torze wystawionym na ogrodzie. 
Frisbee
- uwielbiany sport przeze mnie, przez Goyę już mniej. Jak chce to dekiel złapie, albo się nim poszarpie, a jak nie to dysk będzie się kurzył na szafce.
Dogtrekking
- jak każdy psio-ludzki team kochamy spacery, czasami są to krótkie przechadzki, a czasami dłuższa przebieżka z mapką w ręku. Podchodzimy do tego całkowicie indywidualnie, w 100% na luzie i tylko wtedy kiedy mamy na to ochotę..
 

NA BLOGU GOŚCINNIE
Płeć

Rasa: w typie Husky Syberian
Umaszczenie: rudy/sobolowy
Wysokość w kłębie: ? .
Waga: 14 kg
Ur: 2008/2009

Charakter:
Sasha jest oazą spokoju. Nie szczeka, nie gryzie, nie brudzi. Kocha dzieci, ale nie toleruje psów, których nie zna. Kocha biegać i pływać w wodzie. Ma problemy z socjalizacją, prawdopodobnie przez przeżycia jakich kiedyś doświadczyła. Została znaleziona w lesie w 2010 roku i od tamtej pory jest członkiem naszej rodziny. 

Trenujemy:
Rally-o - jak są chęci to wszystko jest możliwe, ale ćwiczymy wyłącznie dla siebie w zaciszu własnego ogrodu..
Agility
 - jak tylko jest możliwość i chęci to szalejemy na torze, z przerwami na łyk wody i szarpanko.. 
Dogtrekking
 - kiedyś same, teraz w towarzystwie Goyi i jedynie od czasu do czasu
Bikejoring
- pies i rower to idealne połączenie, szczególnie kiedy towarzysz jest psem ciągnącym

3 komentarze:

 1. Jakie śliczne! Sasha jest przecudowna!

  Pozdrawiamy J&J

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super psiaki! Nasza Santi, podobnie jak Goya, też jest w typie teriera i również ma ok. 34 cm w kłębie. Tyle tylko, że jest czarno-biała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super psiaki! Nasza Santi, podobnie jak Goya, też jest w typie teriera i również ma ok. 34 cm w kłębie. Tyle tylko, że jest czarno-biała.

  OdpowiedzUsuń